Kariéra - Elektrikář, údržba

Oddělení technické

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, dvousměnný provoz
Nástup: ihned/dohodou
Místo výkonu: České Budějovice, Vrbenská 27 (dobré dopravní spojení)

Na čem budete pracovat.

Pracujeme s moderními potravinářskými stroji, které vaří, míchají a vyrábí ty nejlepší produkty pro naše zákazníky. Aby naše stroje dobře pracovaly, potřebují tu nejlepší péči. V rodném listě mají předepsanou periodickou i preventivní údržbu. Občas se něco porouchá a je potřeba to opravit. Protože naše stroje ovládá počítač, tak některé opravy či seřízení provádíme i s výrobcem takzvaně na dálku.

Hodíte se k nám pokud.

Máte rádi práci s elektrickým proudem, rádi zapojujete a opravujete věci, které jsou pohání elektrická energie. Studovali jste obor elektrikář či elektromechanik pro rozvodná zařízení. Rádi byste občas komunikovali se zahraničím v němčině či angličtině (pokud nehovoříte těmito jazyky, zajistíme Vám tlumočníka). Velkou výhodu budete mít, pokud vlastníte průkaz (vyhláška § 50) anebo Vám ho můžeme pomoci zajistit.

Co Vám můžeme nabídnout.

Seznámení Vás s našimi stroji a naším areálem o co všechno budete pečovat. Školení nutná pro správné provádění požadovaných činností údržby. Školení, kurzy, které zvýší vaši kvalifikaci. Nástupní plat od 35 000 Kč. Neradi pracujeme přesčas, o víkendech či svátcích. Pokud se to, ale stane a to je málo kdy, finančně to oceníme. Stejně tak celoroční práci odměníme prémií již v pololetí. Je pro nás důležité, abyste měli dobré pracovní podmínky, proto svým zaměstnancům zajišťujeme dotované závodní stravování přímo ve firmě nebo stravenkový paušál, pracovní oblečení, o jehož čistotu se postaráme. Myslíme na Vaše životní i pracovní jubilea. Pro spojení s Vašimi blízkými jsme vyjednali zvýhodněné mobilní hlasové i datové služby.

Přihláška Formulář