Manipulant ve výrobě, skladník

Oddělení výroby

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, dvousměnný provoz
Nástup: ihned/dohodou
Místo výkonu: České Budějovice, Vrbenská 27 (dobré dopravní spojení)

Na čem budete pracovat.

Aby všechny naše stroje nezahálely, potřebují dodat ty správné suroviny pro výrobu. K tomu potřebujeme občas ruce, které nám přivezou vajíčka, olej, ingredience ze skladu, obaly na hotové výrobky a poté když je vyrobeno vše pěkně odvezou do skladu. Budete kontrolovat, že všichni mají ke své práci vše potřebné.

Hodíte se k nám pokud.

Máte rádi práci v kolektivu. Jste rádi v pohybu. Životní prostředí Vám není lhostejné, protože budete dohlížet na třídění a likvidaci odpadů. Nemusíte mít vystudovanou žádnou specializaci v oboru, stačí, když máte ukončené vzdělání a máte chuť se učit nové věci. Umíte řídit vysokozdvižný vozík a máte na to platný řidičský průkaz (můžeme Vám pomoci si ho zajistit).

Co Vám můžeme nabídnout.

Seznámíme Vás s chodem výroby. Jak skladujeme potraviny i výrobní materiál. Umožníme Vám účast na školeních a kurzech, které zvýší vaši kvalifikaci. Nástupní plat od 24 000 Kč. Neradi pracujeme přesčas, o víkendech či svátcích. Pokud se to, ale stane a to je málo kdy, finančně to oceníme. Stejně tak celoroční práci odměníme prémií již v pololetí. Je pro nás důležité, abyste měli dobré pracovní podmínky, proto svým zaměstnancům zajišťujeme dotované závodní stravování přímo ve firmě i pracovní oblečení, o jehož čistotu se postaráme. Myslíme na Vaše životní i pracovní jubilea. Pro spojení s Vašimi blízkými jsme vyjednali zvýhodněné mobilní hlasové i datové služby.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Záruba food s.r.o., IČO: 25154371, Vrbenská 27, České Budějovice, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Přihláška Formulář