Seřizovač balících a plnicích linek

Oddělení technické

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, dvousměnný provoz
Nástup: ihned/dohodou
Místo výkonu: České Budějovice, Vrbenská 27 (dobré dopravní spojení)

Na čem budete pracovat.

Pracujeme s moderními potravinářskými stroji, které vaří, míchají a vyrábí ty nejlepší produkty pro naše zákazníky. Pro každý výrobek je potřeba stroj před samotnou výrobou nastavit, seřídit. Aby šlapal jak má, potřebuje pravidelnou kontrolu, údržbu a někdy i drobnou opravu.

Hodíte se k nám pokud.

Máte rádi technické přístroje, rádi obsluhujete věci mechanicky i elektronicky. Vyučili jste se ve strojním nebo elektro oboru. Máte rádi práci v kolektivu.

Co Vám můžeme nabídnout.

Zaškolení na jednotlivých strojních linkách, školení potřebné pro obsluhu našich strojů, které zvýší vaše znalosti v daném oboru. Nástupní plat od 32 000 Kč. Neradi pracujeme přesčas, o víkendech či svátcích. Pokud se to, ale stane a to je málo kdy, finančně to oceníme. Stejně tak celoroční práci odměníme prémií již v pololetí. Je pro nás důležité, abyste měli dobré pracovní podmínky, proto svým zaměstnancům zajišťujeme dotované závodní stravování přímo ve firmě i pracovní oblečení, o jehož čistotu se postaráme. Myslíme na Vaše životní i pracovní jubilea. Pro spojení s Vašimi blízkými jsme vyjednali zvýhodněné mobilní hlasové i datové služby.

Přihláška Formulář