Kariéra – Obchodně skladový referent

Oddělení technické

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, pouze ranní směna
Nástup: ihned/dohodou
Místo výkonu: České Budějovice, Vrbenská 27 (dobré dopravní spojení)

Na čem budete pracovat.

Pracujeme s moderními potravinářskými stroji, které vaří, míchají a vyrábí ty nejlepší produkty pro naše zákazníky. Aby se naše výrobky dostaly k zákazníkům, je potřeba je zabalit. A právě tato oblast bude vaší hlavní náplní práce. Řízení skladových zásob, objednávání materiálu, vyskladňování materiálu pro výrobu a inventury bude váš dennodenní chleba. Stejně tak práce s účetním programem Helios.

Hodíte se k nám pokud.

Máte rádi pořádek, organizaci, vedení evidencí a práci na PC. Studovali jste obchodní nebo technickou školu. Rádi komunikujete s dodavateli i interními zákazníky (oddělení výroby). Jste zodpovědní a umíte přijmout i hmotnou zodpovědnost za řízení skladu. Vyhovuje vám práce jak v kanceláři, tak ve skladu. Máte zkušenosti se systémem Helios či obdobnými systémy typu SAP, ABRA, Pohoda. Pokud ne, naučíme, ale práce na PC je základ. Výhodou může být i pokud máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, ale není to podmínkou. I s tím vám pomůžeme.

Co Vám můžeme nabídnout.

Seznámení s chodem skladu a potřebami výroby, systémem Helios i dodavateli. Školení, kurzy, které zvýší vaši kvalifikaci. Nástupní plat od 24 000 Kč. Stejně tak celoroční práci odměníme prémií již v pololetí. Je pro nás důležité, abyste měli dobré pracovní podmínky, proto svým zaměstnancům zajišťujeme dotované závodní stravování přímo ve firmě i pracovní oblečení, o jehož čistotu se postaráme. Myslíme na Vaše životní i pracovní jubilea. Pro spojení s Vašimi blízkými jsme vyjednali zvýhodněné mobilní hlasové i datové služby.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Záruba food s.r.o., IČO: 25154371, Vrbenská 27, České Budějovice, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Přihláška Formulář