Key account manager

vedení

Představení společnosti:

Jsme českým tradičním výrobcem majonéz, tatarských omáček a dresingů. Sídlo společnosti je nedílně spjato od počátku roku 1970 s Českými Budějovicemi a jihočeským krajem.

Silné postavení, nejen na celém českém trhu, nám pomáhá budovat naše značka „ZÁRUBOVA“, která je známá u širokého spektra spotřebitelů. Ať už jsou to profesionálové v oboru výroby lahůdek, gastronomie, pekařství nebo velkoobchodního prodeje. Taktéž obchodní řetězce vyhledávají naše retailové výrobky a oslovují nás pro spolupráci v privátních značkách.

Nyní hledáme do svého týmu nového člověka, který bude součástí nejen obchodního týmu. Jsme firma rodinného typu a je pro nás důležitá týmová spolupráce a férové jednání.

Co od Vás požadujeme?

  • – Zkušenosti z obchodních pozic a pozitivní reference
  • – Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a loajalitu
  • – Vstřícné jednání a odolnost vůči stresovým situacím
  • – Schopnost zvládnout různorodou činnost
  • – Uživatelskou znalost práce na PC, MS Excel a Word
  • – Středoškolské vzdělání a řidičský průkaz skupiny B

Co Vám nabízíme?

  • – Smlouva na dobu neurčitou
  • – Komplexně zpracovaný adaptační plán a produktové školení
  • – Flexibilní pracovní dobu s důrazem na výsledky, možnost využití Home Office
  • – Vysoce motivující finanční ohodnocení
  • – Možnost osobního i profesního růstu v rámci společnosti
  • – Služební vozidlo Škoda i k soukromým účelům, PC a telefon
  • – Stravenky/příspěvek na stravování
  • – Pluxee benefity
  • – Zvýhodněné mobilní hlasové, datové služby i pro rodinné příslušníky

Náplň práce:

  • Rozvíjení a udržování vztahů s významnými obchodními partnery
  • – Odpovědnost za prodejní výsledky a řízení všech aktivity spojených s naší značkou
  • – Vedení jednání o budoucích obchodních podmínkách a aktivitách
  • – Sledování a vyhodnocování výkonnosti prodejních kanálů
  • – Vytváření obchodních plánů a nejrůznějších podkladů pro stávající i nové zákazníky
  • – Podpora marketingových aktivit

Pokud Vás pozice zaujala a splňuje Vaše požadovaná kritéria, pošlete nám prosím životopis včetně fotografie na e-mail: kariera@zarubafood.cz

Přihláška Formulář