Operátor výroby

Oddělení výroby

Druh pracovní smlouvy: smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek: plný, dvousměnný provoz
Nástup: ihned/dohodou
Místo výkonu: České Budějovice, Vrbenská 27 (dobré dopravní spojení)

Na čem budete pracovat.

Veškerá výroba probíhá na moderních automatizovaných potravinářských linkách. K tomu, aby na konci výrobní linky byl hotový zabalený výrobek pro zákazníka, potřebujeme šikovné lidi, kteří budou tuto linku umět zapnout a po celou dobu výroby ji řídit, obsluhovat a kontrolovat kvalitu produktů, které vyrobí.

Hodíte se k nám pokud.

Máte rádi práci v kolektivu. Baví Vás vidět, jak výrobek vzniká a chcete mu pomoci do finálního balení na cestě k zákazníkovi. Nemusíte mít vystudovanou žádnou specializaci v oboru, stačí, když máte ukončené vzdělání a máte chuť se učit nové věci.

Co Vám můžeme nabídnout.

Seznámení s obsluhou všech našich chytrých mašin. A proškolíme Vás jak s nimi zacházet. Naučíme Vás recepty, podle kterých vše vyrábíme. Umožníme Vám účast na školeních a kurzech, které zvýší vaši kvalifikaci. Nástupní plat od 21 500 Kč. Neradi pracujeme přesčas, o víkendech či svátcích. Pokud se to, ale stane a to je málo kdy, finančně to oceníme. Stejně tak celoroční práci odměníme prémií již v pololetí. Je pro nás důležité, abyste měli dobré pracovní podmínky, proto svým zaměstnancům zajišťujeme dotované závodní stravování přímo ve firmě i pracovní oblečení, o jehož čistotu se postaráme. Myslíme na Vaše životní i pracovní jubilea. Pro spojení s Vašimi blízkými jsme vyjednali zvýhodněné mobilní hlasové i datové služby.

Přihláška Formulář