Kariéra - Pracovník/ce laboratoře

Oddělení technické

Představení společnosti:

Jsme českým tradičním výrobcem majonéz, tatarských omáček a dresingů. Sídlo společnosti je nedílně spjato od počátku roku 1970 s Českými Budějovicemi a Jihočeským krajem.

Silné postavení, nejen na celém českém trhu, nám pomáhá budovat naše značka „ZÁRUBOVA“, která je známá u širokého spektra spotřebitelů. Ať už jsou to profesionálové v oboru výroby lahůdek, gastronomie, pekařství nebo velkoobchodního prodeje. Taktéž obchodní řetězce vyhledávají naše retailové výrobky a oslovují nás pro spolupráci v privátních značkách.

Nyní hledáme do svého týmu nového člena, který bude součástí oddělení kvality. Jsme firma rodinného typu a je pro nás důležitá týmová spolupráce a férové jednání.

Náplň práce:

  • – kontrola a vyhodnocení výrobků ve výrobě (mikrobiologické a analytické kontroly)
  • – vstupní kontrola surovin, monitorování pracovního prostředí
  • – vedení evidence záznamů o rozborech
  • – spoluúčast na vývoji nových výrobků / schvalování surovin
  • – spoluúčast na chodu laboratoře (objednávky materiálů, managment nebezpečných odpadů)
  • – podpora při řešení neshod a identifikace odchylek pro zlepšení procesů
  • – podílet se na správě systému kvality a související dokumentace
  • – zastupování v rámci oddělení kvality

Co od Vás požadujeme?

  • – zkušenosti z práce v chemické/mikrobiologické laboratoři
  • – zkušenosti z oblasti kvality v potravinářství výhodou
  • – vzdělání v oboru potravinářství/chemie výhodou
  • – pečlivost a důkladnost
  • – dobré analytické schopnosti
  • – schopnost efektivně komunikovat a řešit problémy
  • – zodpovědnost, samostatnost, týmového ducha, ochotu učit se a hledat řešení
  • – znalost práce na PC

Co Vám nabízíme?

  • – práce na HPP, stálé zaměstnání ve stabilní české společnosti
  • – možnost profesního rozvoje a školení
  • – odpovídající finanční ohodnocení
  • – zvýhodněné tarify mobilního operátora pro vás i pro nejbližší
  • – možnost závodního stravování
  • – 20 dní dovolené

Pokud Vás pozice zaujala a splňuje Vaše požadovaná kritéria, pošlete nám prosím životopis včetně fotografie na e-mail: sekret@zarubafood.cz

Přihláška Formulář